Xeelo tým pózuje fotografovi:-)

V neděli 23. května se v areálu před Strahovským stadionem uskutečnil sraz Xeelo cycling teamu. Akce byla spojena s focením závodníků týmu, představením týmového vozu pro nadcházející závodní sezónu 2021 a společným tréninkem na Křivoklátsku.

I přes nepříznivé počasí, které celou akci provázelo, se podařilo ve slušné intenzitě, s průměrem 31,5 km/h a převýšením 2300m objet 156 km po trase plánovaného závodu L’Etape Czech Republic by Tour de France. Členové týmu si v reálu zkusili, co je v závodě čeká a nemine. Potvrdila se i výhoda týmového vozu pro společný trénink tohoto rozsahu a samozřejmě i jeho přínos k cílené reklamě pro našeho generálního partnera.

Všechny nás mrzela neúčast jednoho z lídrů týmu Vládi Uličného, který měl 3 dny před akcí těžký pád při tréninku. Takže Vláďo, co nejdříve se uzdrav! Všichni Ti přejeme brzký návrat do sedla.

Celá akce se vydařila, noví členově týmu se zdařile adaptovali na nové prostředí, předaly se zkušenosti a stanovily priority pro nadcházející sezónu. Ukázala se solidní výkonnost a tým by tak měl být schopen dosáhnout dobrých výsledků v závodním období, které nás čeká.