Napsali o nás

MICHAL KOLLERT WINS L’ETAPE CZECH REPUBLIC AFTER FINISHING SECOND LAST YEAR

Over two thousand cyclists, and famous Didi The Devil, participated in the second edition of L’Etape Czech Republic by Tour de France in Prague on Saturday 11 June.

celý článek>

L’Etape vyhrál v bouřlivé atmosféře Kollert, ženám vládla Sáblíková

Už podruhé do Česka zavítal závod L’Etape pod hlavičkou Tour de France. V sobotu na pražském Strahově odstartovalo celkem 2240 zejména amatérských jezdců. Vítězem se stal bývalý profesionál Michal Kollert, z žen byla nejlepší Martina Sáblíková, která tak obhájila loňský triumf.

celý článek>

LIVE: L’Etape by Tour de France

Sledujte s námi průběh dlouhého závodu L’Etape by Tour de France Czech Republic. Několik stovek amatérských cyklistů se v doprovodu hvězd českého a světového sportu vydá na 136 kilometrů dlouhou trasu se startem a cílem na Strahově.

celá reportáž>

Ceny za RoadCup 2021 rozdány, absolutními králi jsou Křížková a Kollert

To už se sice vědělo od podzimu, ale oba své ceny, které jejich triumf potvrdily, převzali teprve poslední březnovou sobotu. Na místě nanejvýš vhodném – na veletrhu For Bikes v pražských Letňanech. I za přímé účasti dvou z nedávných ambasadorů seriálu – Lubora Tesaře a Petra Benčíka.

celý článek>

IV. ROČNÍK - RoadCup 2021 - vyhodnocení

Vítězem seriálu ROADRACE 2021 se stal Michal KOLLERT z týmu Xeelo Cycling Team a vítězkou Hana DOLEŽALOVÁ z AC Sparta Praha cycling. Cyklistickou klasikou pro silniční a horská kola, 15. ročníkem Tour de Brdy, skončil čtvrtý ročník série veřejných silničních amatérských závodů RoadCup 2021 – seriál ROADRACE a ROADMARATHON.

celý článek>

Tour de Brdy ovládl popáté Kalojíros. Pořadím míchaly defekty

Až ve finiši ve Strašicích se rozhodlo o vítězi 15. ročníku cyklomaratonu Tour de Brdy, zařazeného do Galaxy série.

Cíl po 67 kilometrech v brdských kopcích proťal jako první Tomáš Kalojíros z Cycling Academy Trenčín před loňským vítězem mezi amatéry Michalem Kollertem a slavil pátou výhru v závodě….

celý článek>

Premiéra L’Etape v Česku: prudký déšť, nadšení a triumfy Turka se Sáblíkovou

Světový projekt cyklistických závodů L’Etape pod hlavičkou Tour de France historicky poprvé dorazil také do Česka. V sobotu dopoledne na pražském Strahově odstartovalo okolo 1750, zejména amatérských, jezdců…..

celý článek>

Roadcup Tour de Brdy - VC obce Strašice vyhrál exprofi Michal Kollert

170 cyklistů se vydalo na 67 km dlouhou trasu amatérského RoadCupu. Závod s gravel úseky a převýšením přes 1000 m nabídl zajímavé porovnání…

celý článek>

7 Segments of Bohemia roste do celoročního živého virtuálního závodu, první měsíc vyhrál Kollert

Éra nouzových opatření státních aparátů a omezení pohybu lidí pozměnila také závodní scénu, ať už cyklistickou nebo běžeckou.

celý článek>